0

تجسم خلاق – قسمت اول

دسته بندی ها : مقالات آموزشی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ rezasafa 413 بازدید

از تخیل به واقعیت- جذب موفقیت با قدرت ذهن

تجسم خلاق یک تکنیک ذهنی است که از تخیل برای تحقق رویاها و اهداف استفاده می کند. تجسم خلاق به روش صحیح استفاده می شود و می تواند زندگی شما را بهبود بخشد و موفقیت و سعادت شما را به خود جلب کند. این قدرتی است که می تواند محیط و شرایط شما را تغییر دهد ، باعث وقوع حوادث شود و پول ، دارایی ، کار ، مردم و عشق را به زندگی شما جذب کند.

تجسم خلاق از قدرت ذهن استفاده می کند و قدرت اصلی موفقیت است. شما با تجسم یک رویداد ، موقعیت یا یک موضوع خاص ، آن را به زندگی خود جذب می کنید. این فرایندی است که شبیه به رویاپردازی است. برای برخی از افراد ، این ممکن است به نظر برسد جادویست ، اما هیچ جادویی درکار نیست ، فقط روند طبیعی قدرت افکار و قوانین ذهنی طبیعی است. مثل این است که جنی در اختیار شما باشد!

افرادی هستند که از این تکنیک به طور طبیعی در کارهای روزمره خود استفاده می کنند ، بدون اینکه آگاه باشند از نوعی قدرت استفاده می کنند. همه افراد موفق با آگاهی یا ناخودآگاه از آن استفاده می کنند ، و با دیدن تجسم اهداف خود در گذشته ، موفقیت مورد نظر خود را در زندگی خود جلب می کنند.

تجسم خلاق و قدرت اندیشه ها

چگونه کار می کند و چرا؟

ذهن ناخودآگاه افکار را که اغلب تکرار می کنید ، می پذیرد. وقتی آنها را قبول کرد ، به همین ترتیب طرز فکر شما و همچنین عادات و اعمال شما تغییر می کند. این شما را با افراد ، موقعیت ها و شرایط جدید در تماس می کند.

افکار دارای قدرت خلاقانه ای هستند که زندگی شما را شکل می دهد و آنچه را که درباره آن فکر می کنید جلب می کند.

افکار از یک ذهن به ذهن دیگر سفر می کنند و اگر به اندازه کافی قوی باشند ، می توانند به طور ناخودآگاه توسط افرادی که در موقعیتی برای کمک به شما در دستیابی به خواسته ها و اهداف خود هستند ، جمع آوری شوند.

ما بخشی از قدرت توانا هستیم که عالم را به وجود آورده است ، و بنابراین ، ما در فرایند آفرینش شرکت می کنیم. با در نظر گرفتن این فکر ، جای تعجب نیست که افکار تحقق پیدا کنند.

لحظه ای متوقف شوید و فکر کنید – شما جزئی جدا نشدنی از قدرت بزرگ جهانی هستید! این بدان معنی است که افکار شما می توانند به واقعیت بیایند! تمام فکرهای شما نیستند ، بلکه مواردی هستند که متمرکز ، تعریف شده و اغلب تکرار می شوند.

فکر انرژی است ، مخصوصاً یک فکر متمرکز که با انرژی عاطفی درگیر شده است. افکار تعادل انرژی اطراف ما را تغییر داده و مطابق با آنها تغییراتی در محیط ایجاد می کنند.

بیشتر افراد فکر می کنند و بعضی اوقات تکرار می کنند. آنها افکار خود را به محیط و وضعیت فعلی خود معطوف می کنند و بنابراین ، همین نوع رویدادها و شرایط را ایجاد و از نو می سازند.

این روند همان “جهان” و وضع موجود را حفظ می کند. مثل تماشای همان فیلم بارها و بارها است. خبر خوب این است که می توانید فیلم را با تغییر افکار خود تغییر دهید. شما می توانید شرایط و موقعیت های مختلف را تجسم کنید و از این طریق ، یک “واقعیت” متفاوت ایجاد کنید.

با تغییر افکار و تصاویر ذهنی ، “واقعیت” خود را تغییر می دهید. شما از قدرتهای جادویی یا فوق طبیعی استفاده نمی کنید ، بلکه فقط از قدرتهای طبیعی و قوانینی استفاده می کنید که همه در اختیار شما هستند. این چیزی نیست “ماده ای که شما تغییر می دهید. فقط افکار و نگرش خود را تغییر می دهید ، بلکه آنها دنیای شما را تغییر می دهند و تغییر شکل می دهند.

اگر به عنوان مثال در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید و به یک آپارتمان بزرگتر احتیاج دارید ، به جای اینکه در مورد سرنوشت و کمبود پول خود فکر کنید ، فکر و نگرش خود را تغییر دهید و زندگی در یک آپارتمان بزرگ را تجسم کنید. انجام این کار دشوار نیست. مثل رویاپردازی است.

بیاموزید که چگونه با تکنیک های ساده تجسم خلاق ، رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. زندگی خود را بهبود بخشید ، عشق بیابید ، پول جذب کنید ، موفقیت ایجاد کنید و خیلی موارد دیگر. غلبه بر تفکر محدود

تجسم خلاق می تواند کارهای بزرگی انجام دهد ، اما برای هر فرد ، منطق هایی وجود دارد که ممکن است دست کم در آینده نزدیک تغییر آنها دشوار باشد. قدرت تجسم یک قدرت بزرگ است ، اما محدودیت هایی برای استفاده از آن وجود دارد. این حدود در درون ماست ، نه در قدرت.

ما غالباً خودمان را محدود می کنیم و نمی توانیم فراتر از یک دایره محدود بگردیم. ما خودمان را با افکار و عقاید خود محدود می کنیم. ما خود را محدود به زندگی می دانیم.

هرچه ذهنیت بیشتری داشته باشیم و هرچه جرات فکر کردن را بزرگتر کنیم ، فرصت ها و امکانات ما نیز بیشتر است. محدودیت ها در ذهن ما است و این بالاتر از ماست که ما باید از آنها بالا برویم.

ممکن است مدتی طول بکشد تا همه چیز تغییر کند. تظاهرات ساده و کوچک از این قدرت ممکن است سریع انجام شود ، اما نتایج بزرگتر ممکن است به زمان طولانی تری نیاز داشته باشد.

زمان و تلاش در این مطالعه واقعاً ارزشمند است. ایمان و صبر داشته باشید و نتایج ظاهر می شوند.

نمونه ای از تجسم خلاق

سالها پیش ، قبل از ازدواج ، تصمیم گرفتم تا تاریخ را تصور کنم. تصور می کردم خودم در رستوران نشسته ام و با یک دختر صحبت می کنم. من چندین بار در طول روز ، هر بار چند دقیقه روی این تصویر تمرکز کردم.

روز بعد ، زنانی که در همان مکان کار می کردند ، از او سؤال کردم که آیا می توانم با او صحبت کنم. من به سختی تا به حال با او صحبت کرده ام ، شاید فقط گفتن صبح بخیر. به میز او رفتم و او از من پرسید که آیا دوست دختر دارم یا نه. وقتی شنید که من چنین نیستم ، او پیشنهاد کرد که مرا به یکی از دوستانش معرفی کند و سپس شماره تلفن او را به من داد.

وقتی به خانه برگشتم ، به آن دختر زنگ زدم و از او خواستم که مرا ملاقات کند. ما در همان روز در رستوران ، دقیقاً همانطور که تصور کردم ، ملاقات کردیم.

همه اینها در حدود ۲۴ ساعت اتفاق افتاد. جای تعجب نیست؟ این قدرت گاهی اوقات می تواند بسیار سریع کار کند.

اوه ، شما کنجکاو هستید که بدانید تا آن تاریخ چه اتفاقی افتاده است؟ خوب ، هیچی ، زیرا او  دختری نبود که من به دنبالش بودم. من از قدرت تجسم استفاده می کردم و به طرز حیرت انگیزی ، بدون فکر کردن در مورد چگونگی ظاهر او ، شخصیت او ، و غیره فکر نمی کردم. فقط به ملاقات با یک دختر فکر کردم و آرزویی بود که به حقیقت پیوست.

برای آموزش اصولی تجسم خلاق و همچنین برای خلق خواسته ها با قدرت ذهن به دوره جامع قانون جذب در لینک زیر مراجعه کنید

دوره جامع خلق زندگی | قانون جذب

 

 

rezasafa

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!